Sklep NaszeOkleiny.pl › Folia Klejowa › Korek
Folia Klejowa - Korek
Korek
7.00 zł
Cena 7.00zł
Symbol U3
Producent Gekkofix
Max. długość jednego odcinka

Dostępne opcje

Licznik


Okleina na drzwi - odmień wygląd swojego mieszkania!

Drzwi to jeden z kluczowych elementów w każdym mieszkaniu. Z czasem tracą one jednak swój pierwotny, elegancki wygląd. Nie znaczy to jednak, że od razu musisz porywać się na pokaźną inwestycję i wymieniać je na nowe! Wystarczy, że wykorzystasz potencjał jaki niesie ze sobą okleina na drzwi. Dzięki wysokiej jakości okleinie bez większego wysiłku będą Państwo w stanie odrestaurować nawet najbardziej zmęczone czasem drzwi - zarówno te wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Okleina meblowa czyli jak zabezpieczyć mieszkanie gdy znajdują się w nim dzieci.

Co istotne dostępne obecnie okleiny na drzwi znakomicie odwzorowują strukturę drewna. Oprócz tego wykazują się znacznie większą odporniością na wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia czy też działanie wilgoci. Sprawdzą się zatem znakomicie wszędzie tam gdzie w domu przebywają małe dzieci.

Wilgoć i uszkodzenia mechaniczne? Dla naszej okleiny na drzwi to nie problem!

Wysoka odporność okleiny na działanie wilgoci sprawia, że można ją bez najmniejszego problemu aplikować również na drzwi do pomieszczeń takich jak łazienka czy też kuchnia. Okleina meblowa jest zatem znakomitym spospbem na odświeżenie wyglądu łazienki w mieszkaniu.

Okleina meblowa jak przyklejać?

Istotnym atutem okleiny meblowej jest jej prosty i szybki motnaż. Czy nawet osoba bez doświadczenia będzie w stanie samodzielnie przykleić okleinę meblową? Oczywiście, że tak. Do montażu okleiny meblowej nie jest potrzebne żadne doświadczenie - wystarcza chęci oraz podstawowe narzędzia.
Podobne produkty
Korek
7zł
Korek Symbol: U3
Olcha Wenge
7zł
Olcha Wenge Symbol: U4
Sonoma Piaskowa
14zł
Sonoma Piaskowa Symbol: C101
Sosna Aurelio Biała
14zł
Sosna... Symbol: C20
Heban Królewski
7zł
Heban Królewski Symbol: C90
Dąb Sonoma Jasna
14zł
Dąb Sonoma... Symbol: C95
Biała Deska
14zł
Biała Deska Symbol: E126
Dąb Sonoma Truflowy
21zł
Dąb Sonoma... Symbol: C96
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com