Klejowe - Samoprzylepne

Folie samoprzylepne okienne

Różnego rodzaju folie samoprzylepne okienne to coraz popularniejszy element wystroju wnętrza zarówno w prywatnych domach, jak i w firmowych lokalach czy miejscach użytku publicznego. W zależności od wymiarów, wyglądu i właściwości sprawdzą się m.in. w dziecięcym pokoju, w łazience, na oknach tarasowych czy szybach nowego biurowca. Folia nie tylko pełni funkcję użytkową, lecz także estetycznie wygląda. Jeżeli chcesz zapoznać się z praktycznymi rozwiązaniami, sprawdź naszą stronę – czekają na Ciebie ciekawe okazje, na przykład folia okienna samoprzylepna w świetnej cenie.

9 zł
Mleczna Symbol: H1
9 zł
Kryształki Symbol: H10
9 zł
Perełka Symbol: H11
9 zł
Lód Symbol: H12
9 zł
Kwiaty... Symbol: H13
9 zł
Mrożona... Symbol: H18
2 zł
Mrożona Piasek Symbol: H21
23 zł
Mleczna Mrożona Symbol: H30
20.2 zł
Dmuchawce Symbol: I27
20.2 zł
Tulia Symbol: I35
20.2 zł
Żaluzje Symbol: I6
20.2 zł
Bambus Symbol: I8
9 zł
Ochronna Połysk Symbol: J1
9 zł
Ochronna Matowa Symbol: J2
19 zł
Lustro... Symbol: K3
17 zł
Folia Super... Symbol: K5
17 zł
Folia Black... Symbol: K6
1 zł
Lustro... Symbol: K7
1.8 zł
Lustro... Symbol: K8
30 zł
Lustro... Symbol: K9
9 zł
Azja Symbol: R13
9 zł
Krople Symbol: R28
9 zł
Liście Symbol: R34
9 zł
Firanka Symbol: R36

Folia okienna samoprzylepna – wszystko, co musisz wiedzieć

W domach, mieszkaniach, miejscach pracy czy galeriach handlowych – wszędzie tam z powodzeniem można zastosować folie samoprzylepne okienne. Szeroko dostępne modele są coraz częściej wybierane przez klientów zarówno ze względów praktycznych, jak i estetycznych. Świetnie prezentująca się w nowoczesnych wnętrzach folia okienna samoprzylepna stanowi wyjątkową alternatywę dla klasycznych zasłon i białych firanek. Jeżeli planujesz urządzenie swojego domu w stylu minimalistycznym, koniecznie sprawdź wysokiej jakości folie samoprzylepne, które znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dzięki szerokiemu asortymentowi mamy pewność, że każdy z naszych klientów znajdzie tutaj wszystko, czego potrzebuje. W ofercie zamieszczamy wyłącznie wysokiej jakości produkty, co do których nie mamy żadnych wątpliwości. Od lat dostarczamy innowacyjne rozwiązania klientom indywidualnym i biznesowym. Znamy ten rynek od podszewki – kupując u nas, możesz liczyć na najwyższy stopień bezpieczeństwa i trwałości. Folie samoprzylepne okienne dostępne na stronie to produkty o wyjątkowych cechach. Złóż zamówienie już dziś!

Najwyższej jakości folie samoprzylepne okienne dostępne w naszym sklepie

Nie wiesz, która folia okienna samoprzylepna to najlepszy wybór w Twoim przypadku? Na rynku dostępnych jest wiele interesujących modeli. Jednym z popularniejszych wariantów stanowi ozdobna folia. Można ją zakupić w kilku odmianach – najczęściej wykorzystywane to folie matujące bezbarwne lub kolorowe. W ten sposób, oprócz pełnienia funkcji dekoracyjnej, folia dodatkowo chroni wnętrze domu przed ciekawskimi spojrzeniami. Co więcej, zapewnia ona bezpieczeństwo w przypadku stłuczenia szyby. Dzięki niej pęknięte szkło zostanie zatrzymane na warstwie kleju. Folia okienna samoprzylepna dekoracyjna w większości przypadków ma również filtr UV.

Kolejny warty uwagi produkt to folia mrożona wytwarzana z PCV. Struktura produktu oraz materiał, z którego jest wykonany, odpowiadają za równomierne rozprowadzanie promieni słonecznych. Dodatkowo takie rozwiązanie zapobiega powstawaniu refleksów. Warto zaznaczyć, ta samoprzylepna folia okienna może być montowana na dwa sposoby: na sucho lub na mokro. Zalecamy montaż na mokro, ponieważ umożliwia on pozycjonowanie folii na szybie. 

Folia dająca efekt lustra weneckiego to kolejna ciekawa propozycja, która świetnie pasuje do minimalistycznych, nowocześnie urządzonych wnętrz. Po zamontowaniu te folie samoprzylepne okienne sprawiają, że w słoneczny dzień, patrząc na folię z zewnątrz, widać tylko lustrzane odbicie i trudno dostrzec wnętrze budynku. W nocy, gdy w pomieszczeniu jest jasno, patrząc z zewnątrz mimo przyklejonej folii bez problemu można dostrzec wnętrze budynku, chyba że zapalimy światło, np. przed drzwiami wejściowymi. Sama folia może zatrzymać nawet do 99% promieniowania UV, a także sporą ilość ciepła. 

Wygodna w użytkowaniu folia samoprzylepna okienna – postaw na prosty montaż

Jak poprawnie montować folie samoprzylepne okienne? To zadanie, które wcale nie jest skomplikowane! Nawet osoby bez doświadczenia w pracach wykończeniowych poradzą sobie z tym zadaniem w kilka chwil. W pierwszej kolejności należy dokonać pomiaru szyby. Ważne, aby od długości i szerokości odjąć po około 2 mm, gdyż naklejona folia nie powinna stykać się z uszczelkami. Kolejny krok to dokładne wyczyszczenie szyb. Następnie czas na odklejenie warstwy ochronnej od folii – oba rogi warto także zakleić taśmą klejącą. Całość lepkiej powierzchni należy spryskać płynem do montażu z wodą. Ostatni krok polega na bardzo dokładnym rozłożeniu folii na szybie – należy dopasować krawędzie i stopniowo przykleić okleinę okienną. Wodę spod folii należy wycisnąć raklą (od środka do krawędzi folii). W ten sposób przygotowana folia samoprzylepna okienna będzie doskonale się trzymać!

Samoprzylepna folia okienna to coś, co przyda się w każdym mieszkaniu

Czy samoprzylepna folia okienna może być jeszcze bardziej praktyczna? Jeżeli zdecydujesz się na zakup modelu przeciwsłonecznego, możesz być pewien, że nie pożałujesz! Tego typu wariant sprawdzi się w mieszkaniach i domach szczególnie nasłonecznionych, z oknami dachowymi. Często jest montowana także na szybach biurowców, galerii handlowych i w innych miejscach użytku publicznego. Przeciwsłoneczna folia okienna samoprzylepna dostępna jest w naszym sklepie to produkt najwyższej jakości. Charakteryzuje się trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne i funkcjonalnością, a w gorący dzień obniża temperaturę w pomieszczeniu nawet o kilka stopni. To rozwiązanie szczególnie polecane tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania klimatyzacji. Estetyczny projekt doskonale łączy się z praktycznym zastosowaniem, zapewniając rewelacyjny efekt w niejednym wnętrzu.

Zobacz również:

Folie okienne bezklejowe statyczne

Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com