Tablice suchościeralne

Do notowania listy zakupów, tworzenia dziecięcych rysunków, zapisywania ważnych dat, ale także pomysłów biznesowych. Tablice suchościeralne, bo o nich mowa, mają szerokie zastosowanie, są praktyczne i pasują niemal do każdego wnętrza. To świetna alternatywa nie tylko dla klasycznych modeli kredowych, ale również papierowych notatników, małych kartek czy klasycznych kalendarzy. W odróżnieniu od nich naklejana tablica nie zapodzieje się pośród innych rzeczy i nie wyrzucisz jej przypadkiem do kosza na śmieci. W sklepie internetowym Nasze Okleiny kupisz te wygodne w użyciu produkty, które nakleisz tam, gdzie tylko chcesz – na drzwiach wewnętrznych, ścianie albo lodówce. Pamiętaj tylko o tym, żeby wybrana przez Ciebie powierzchnia była gładka.

25.2 zł
Tablica... Symbol: L4
2.5 zł
Marker czarny Symbol: MARKERCZARNY
2.5 zł
Marker czerwony Symbol: MARKERCZERWONY
2.5 zł
Marker... Symbol: MARKERNIEBIESKI
2.5 zł
Marker zielony Symbol: MARKERZIELONY

Czym jest tablica suchościeralna?

Tablica suchościeralna, jak sama nazwa wskazuje, może być czyszczona bez użycia wody. Żeby zmazać zanotowany na niej tekst czy rysunek wystarczy sucha szmatka lub gąbka. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które docenią zwłaszcza rodzice – zamontowaną w pokoju ich pociechy tablicę, dzieci zetrą same, bez ryzyka ubrudzenia się wilgotną gąbką, z której cieknie woda, na dodatek zostawiająca na podłodze plamy. W naszej ofercie znajdziesz produkty tego rodzaju, przystosowane do pisania i rysowania po nich markerami – warto kupić je w kilku różnych kolorach, bo dzięki temu notowanie będzie jeszcze przyjemniejsze, a zapisane informacje bardziej przejrzyste. Folia tablica suchościeralna może być zamontowana na każdej gładkiej powierzchni. Drzwi w przedpokoju, szafa w sypialni dziecka, lodówka w kuchni – to tylko kilka pomysłów. Tablica suchościeralna przyklejana to także nieodzowny element wyposażenia sal konferencyjnych, gabinetów, biur oraz pracowni. W takich miejscach warto przymocować ją na przykład do ściany, gdzie będzie dobrze widoczna dla wszystkich pracowników czy kontrahentów.

Tablica suchościeralna przyklejana – zastosowanie

  • Pokoje dziecięce i młodzieżowe, bawialnie, sale zabaw.

Jeśli masz dość porozrzucanych wszędzie papierowych kartek z malunkami dziecka, zamiast kupować mu kolejny blok rysunkowy, zamów tablicę suchościeralną. Nie dość, że jest to produkt zgodny z ideą less waste, to na dodatek jego montaż nie wymaga od Ciebie specjalnych umiejętności. Łatwo przykleisz go do ściany, drzwi lub szafy w sypialni swojej pociechy – razem będziecie mogli nie tylko tworzyć kolorowe rysunki, ale też uczyć się, zapisując na tablicy litery alfabetu, cyfry czy zadania matematyczne.

  • Sale szkolne, przedszkolne, wykładowe.

Trudno wyobrazić sobie salę lekcyjną bez tablicy! Zamiast jej tradycyjnej wersji, po której można pisać tylko kredą, proponujemy Ci bardziej nowoczesne rozwiązanie – praktyczną tablicę suchościeralną. Zetrzesz ją na sucho, zamontujesz w dowolnym miejscu, a do korzystania z niej wystarczą Ci wygodne markery.

  • Kuchnie i jadalnie.

Tablica suchościeralna w kuchni – centrum najważniejszych informacji dla wszystkich domowników. Wystarczy na nią spojrzeć i już wiesz, kiedy masz zawieźć dziecko na basen, na jaki dzień jest zaplanowana Twoja wizyta u dentysty i co przygotować na jutrzejszy obiad.

  • Gabinety, pracownie, pokoje konferencyjne.

Nieważne, czy pracujesz w domu, czy w firmie. Tablica suchościeralna naklejana przyda się w każdym z tych miejsc – zapiszesz na niej nowe koncepcje, terminy spotkań, numer telefonu do klienta czy koncept biznesowy.

  • Restauracje, stołówki, bary.

Godziny otwarcia lokalu, menu, promocje – wszystkie te informacje umieścisz na tablicy suchościeralnej, a kiedy będą już nieaktualne, po prostu je zmażesz i naniesiesz nowe.

  • Sklepy.

Tablica suchościeralna przyda się również w osiedlowym sklepie czy większym markecie. Zapiszesz na niej ceny czy daty dostaw konkretnych produktów. Klienci na pewno docenią takie rozwiązanie!

Tablica suchościeralna przyklejana i inne akcesoria, które kupisz w sklepie internetowym Nasze Okleiny

Folia tablica suchościeralna – to nasza propozycja produktu, który swoją uniwersalnością bije na głowę wszystkie podobne oferty. Nie musisz specjalnie przygotowywać się do jej montażu, po prostu naklejasz ją w wybranym przez Ciebie miejscu. Występuje w trzech rozmiarach do wyboru, dlatego bez problemu dopasujesz ją do konkretnego wnętrza. Co równie ważne, w naszym magazynie produkty te dostępne są w nieograniczonej ilości, nie obawiaj się więc, że zamówiony przez Ciebie model zostanie wyprzedany. To nie wszystko, do każdej tablicy gratis dołączamy pisak w losowym kolorze! Chcesz od razu zaopatrzyć się w więcej markerów? Sprawdź naszą ofertę i dodaj wybrane przez Ciebie pisaki do swojego koszyka.

Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com