Akcesoria meblowe

Miejsce do notowania ważnych dat, listy zakupów, spraw do załatwienia, menu na najbliższe dni, koncepcji biznesowych – tablica to niezastąpiony i uniwersalny gadżet, coraz częściej stanowiący element wyposażenia – zarówno domu, jak i biura czy restauracji. Żeby jak najlepiej spełniała swoje zadanie, zaopatrz się w przydatne akcesoria do tablic, dzięki którym jej używanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Kolorowe, poręczne i trwałe markery, łatwo zmywalna klasyczna kreda czy magnetyczna gąbka, która zawsze jest na swoim miejscu; nasz asortyment jest naprawdę rozbudowany. Sprawdź ofertę sklepu internetowego Nasze Okleiny, a sam się o tym przekonasz.

3.8 zł
Gąbka... Symbol: GABKA MAGNETYCZNA
0.2 zł
Kreda biała Symbol: KREDA
15 zł
Kredowy... Symbol: KREDOWYBIALY
2.5 zł
Marker czarny Symbol: MARKERCZARNY
2.5 zł
Marker czerwony Symbol: MARKERCZERWONY
2.5 zł
Marker... Symbol: MARKERNIEBIESKI
2.5 zł
Marker zielony Symbol: MARKERZIELONY
11 zł
Zestaw... Symbol: ZE2

Dlaczego warto kupić akcesoria do tablicy?

Zanim odpowiemy na pytanie: dlaczego warto kupić akcesoria do tablicy, chcemy wyjaśnić, jakie rodzaje folii znajdują się w naszej ofercie. Posiadamy dwa rodzaje folii samoprzylepnych tablicowych: 

– folia samoprzylepna suchościeralna biała – należy pisać po niej markerami do tablic suchościeralnych, wycierać ją suchą szmatką lub suchą gąbką, a raz na kilka miesięcy również chusteczkami używanymi do higieny niemowląt – wygląda wtedy jak nowa;

– folia samoprzylepna tablica kredowa w czarnym i zielonym kolorze – należy pisać po niej zwykłą kredą lub markerem kredowym, a wycierać mokrą ścierką lub mokrą gąbką.

Niezależnie którą wersję wybierzesz, potrzebne Ci będą odpowiednie gadżety. Kreda do tablicy czy mazaki przydadzą się do notowania terminów wizyt u lekarzy, godzin spotkań, ale też tworzenia nowych rysunków dzieci, a w gabinecie czy sali konferencyjnej do zapisywania numerów do klientów, nowych pomysłów biznesowych, strategii, a nawet zarysów briefów. Najlepiej, jeśli kupisz pisaki do tablicy w kilku różnych kolorach; dzięki temu zapisane informacje będą bardziej czytelne, a stworzone przez dzieci malunki jeszcze piękniejsze! W naszym sklepie internetowym znajdziesz zestaw markerów, w którym zamieściliśmy pisaki w najbardziej uniwersalnych barwach: czarnej, czerwonej, zielonej i granatowej. Nie musisz kompletować ich osobno! Do swojego koszyka dodaj również gąbkę – wyposażona w warstwę filcu, szybko i łatwo usunie stare notatki, a Ty zyskasz miejsce na kolejne zapiski. 

Akcesoria do tablic suchościeralnych i ich zastosowanie

 • Pokoje dziecięce i młodzieżowe, sale zabaw, bawialnie, kluby malucha.

Akcesoria do tablicy suchościeralnej przydadzą się w każdym domu, w którym mieszkają dzieci. Jeśli zamontowałeś w pokoju swoich pociech tablicę, kolorowe pisaki czy kreda pozwolą tworzyć im nowe rysunki, ale też uczyć się, zapisując cyfry, litery alfabetu czy równania matematyczne. Za ich pomocą możesz też zanotować plan lekcji i zajęć dodatkowych. Zapomnij o porozrzucanych wszędzie kartkach papieru – w odróżnieniu od nich tablica to przedmiot wielorazowego użytku. Wystarczy, że przetrzesz jej powierzchnię gąbką i będzie gotowa do notowania na niej kolejnych informacji.

 • Sale szkolne, przedszkolne i wykładowe.

Biała kreda do tablicy to jedno z najbardziej oczywistych skojarzeń ze szkolną salą. Słusznie – bez niej zapisywanie tematów lekcji czy zadań byłoby niemożliwe. W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się zarówno w klasyczne kredy, jak i bardziej nowoczesne markery. Jedne i drugie pozwolą tworzyć Tobie i Twoim uczniom wyraźne i trwałe zapiski oraz rysunki.

 • Kuchnie i jadalnie.

Praktyczne akcesoria do tablicy suchościeralnej oraz magnetycznej to nieodzowne gadżety również w kuchni. W prosty sposób możesz zmienić to pomieszczenie w najlepsze centrum informacji dla wszystkich domowników. Wszystkie zapisane na tablicy informacje – daty urodzin i rocznic, terminy wizyt u lekarzy czy godziny zajęć dodatkowych dzieci – łatwo zaktualizujesz, korzystając z dostępnych w naszym sklepie internetowym akcesoriów.

 • Pracownie, sale konferencyjne, gabinety i biura.

Nie pozwól, żeby numery kontaktowe do klientów zaginęły w gąszczu dokumentów, a nowe koncepcje biznesowe zostały zapomniane – zapisz je na praktycznej tablicy, tak jak jest Ci wygodniej; tradycyjną kredą lub poręcznym mazakiem.

 • Restauracje, bary i stołówki.

Do aktualizowania menu, cen oraz godzin otwarcia lokalu przydadzą Ci się gąbka i pisaki do tablicy magnetycznej.

 • Sklepy.

Tablice magnetyczne i suchościeralne to również elementy wyposażenia sklepów – zarówno tych niewielkich, jak i dużych marketów. Za pomocą kredy, flamastrów i gąbek szybko zmienisz zapisane na nich informacje: ceny, promocje czy daty dostaw.

Kredy, pisaki do tablicy magnetycznej i inne gadżety dostępne w sklepie internetowym Nasze Okleiny

 • Gąbki magnetyczne.

Zapomnij o brudzącej ręce ścierce, którą trudno znaleźć. Mamy dla niej alternatywę – to praktyczna gąbka magnetyczna. Dzięki swojej przemyślanej budowie, zawsze jest na swoim miejscu. To nie wszystko; ma ergonomiczny kształt, dlatego jej używanie jest maksymalnie wygodne, a na dodatek nie rysuje tablicy!

 • Pisaki do tablicy magnetycznej.

Kolorowe mazaki to nieodzowne wyposażenie każdego miejsca, w którym zamontowana jest tablica do pisania. Łatwo zetrzesz je suchą gąbką, są poręczne, a zapisane nimi informacje czytelne. W naszym sklepie internetowym kupisz zarówno pojedyncze markery – czarne, białe, czerwone, zielone i granatowe – jak i praktyczny zestaw kilku mazaków. Możesz też wybrać specjalny tusz na bazie wody; nietoksyczny i z długim terminem ważności, bo wynoszącym aż 2 lata!

 • Kreda.

Tradycyjna kreda pozwoli Ci tworzyć wyraźne rysunki i zanotować wszystko to, co chcesz. Przyda się w biurze, sali wykładowej, pokoju dziecka i kuchni – wszędzie tam, gdzie znajduje się tablica.

Polecamy
Szybki Kontakt
 • +48 513 911 830
 • naszeokleiny@gmail.com