Tuning

Folia do oklejania samochodu czyli sposób na tuning auta

Podrasuj swoje auto i nadaj mu nowoczesnego charakteru. Spraw, że będzie wyglądało, jak po profesjonalnym tuningu. W końcu Twój samochód też zasługuje na zmianę i nowy wygląd! Jeżeli nie chcesz, aby podczas jazdy wiało nudą, wybierz naszą folię do oklejania samochodu. W ofercie można znaleźć wiele wzorów i kolorów, których z pewnością nie spotkasz w salonach samochodowych. Fluorescencyjne okleiny samochodowe z naszej oferty w żywych kolorach zachwycą swoją intensywnością. Imitacja chromu to natomiast coś dla miłośników blasku i kosmicznych wrażeń.

4 zł
Prega Symbol: A12
14 zł
Skóra czarna Symbol: A13
20 zł
Chrom Symbol: A45
20 zł
Złota gładka Symbol: A46
85 zł
Blacha... Symbol: A47
20 zł
Aluminium... Symbol: A52
30.3 zł
Skóra biała Symbol: A65
9 zł
Szachownica... Symbol: E40
30.3 zł
Czarna połysk Symbol: F25
14 zł
Biała mat Symbol: F47
14 zł
Czarna mat Symbol: F51
12.45 zł
Carbon 3D... Symbol: FC1
12.45 zł
Carbon 3D... Symbol: FC2
7.58 zł
Carbon 3D... Symbol: FC2
7.58 zł
Carbon 3D Biały Symbol: FC3
6 zł
Folia czarna... Symbol: FL1
6 zł
Folia... Symbol: FL2
6 zł
Folia czarna... Symbol: FL3
6 zł
Folia... Symbol: FL7
6 zł
Folia żółta... Symbol: FL8
13 zł
Folia... Symbol: J1T
13 zł
Folia... Symbol: J2T
2.59 zł
Listwa... Symbol: LR1
2.59 zł
Listwa... Symbol: LR2

Folia ochronna do szyb samochodowych

Tuning to nie tylko wizualne zmiany ale również zatroszczenie się o funkcjonalność i bezpieczeństwo pojazdu i pasażerów. W związku z tym w naszej ofercie znajdą Państwo folie ochronne do szyb samochodowych. Sprawdzą się one znakomicie jako ochrona w przypadku ewentualnego stłuczenia się szyby zapobiegając całkowitemu jej wybiciu oraz redukując niebezpieczeństwo skaleczenia odłamkami szkła. Folie ochronne pozwalają dodatkowo zabezpieczyć szybę przed zarysowaniami jak i drobnymi odpryskami. Dla naszych klientów przygotowaliśmy folie ochronne do szyb samochodowych zarówno w wersji matowej – J2 jak i z połyskiem – J1

Okleiny samochodowe - sposób na odświeżenie wnętrza pojazdu

Teraz chcąc zmienić wnętrze samochodu nie musisz już inwestować w wysokiej jakości skórę, która wiąże się z dużymi kosztami. Okleina samoprzylepna imitująca skórę nie tylko jest praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego materiału, ale również przypomina skórę w dotyku. Wszystkie okleiny samochodowe wyróżniają się wysoką jakością oraz są wodoodporne, odporne na ścieranie jak i detergenty do mycia pojazdu. Można je również wykorzystać do tuningu motocyklu i wielu innych przedmiotów np. mebli czy telefonu.

Folia do oklejania samochodu chrom

Dostępne w naszej ofercie folie do oklejania samochdou występują w wielu wariantach kolorystycznych. Jednym z bardziej popularnych modeli jest folia do oklejania samochodu w wersji chrome. Znakomicie nadaje się ona aby całkowicie odmienić prezencję waszego pojazdu.

Folia do oklejania samochodu bezbarwna

W naszym asortymencie nie zabrakło również propozycji dla tych właścicieli samochodów, którzy na pierwszym miejscu stawiają ochronę powłoki lakierniczej. W zwiazku z tym oferujemy w atrakcyjnych cenach bezbarwne folie do oklejania samochodu.

Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com