Folie Okienne

Folia okienna - piękna dekoracja i skuteczna ochrona

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości folie okienne, które mają bardzo szeroki zakres zastosowań. Folia okienna idealnie sprawdzi się w przypadku ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV, izolowaniem od ciepła lub jako ozdoba wnętrza.

41.5 zł
Kryształki Symbol: G1
27.7 zł
Pasy mleczne Symbol: G103
27.7 zł
Bambus Symbol: G19
27.7 zł
Mleczna Symbol: G22
18 zł
Wiosna Symbol: G29
27.7 zł
Len Symbol: G4
19 zł
Klara Symbol: G41
22 zł
Diana Symbol: G43
22 zł
Sawa Symbol: G46
22 zł
Felicja Symbol: G48
22 zł
Daria Symbol: G55
22 zł
Bambus 3D Symbol: G58
22 zł
Liście 3D Symbol: G60
22 zł
Eurydyka Symbol: G63
18 zł
Murano Symbol: G73
27.7 zł
Wiewiórki Symbol: G75
27.7 zł
Wróbelki Symbol: G76
27.7 zł
Szkło Mrożone Symbol: G8
15.8 zł
Pasy... Symbol: G86
19 zł
Iskierki Symbol: G91
27.7 zł
Klepsydra Symbol: G93
27.7 zł
Polne Kwiaty Symbol: G97
27.7 zł
Makao Symbol: G99
9 zł
Mleczna Symbol: H1

Folia na szyby - Postaw na trwałość i solidność

Sprzedawana przez nas folia okienna została wykonana z trwałego i odpornego materiału, który zapewnia długoletnie użytkowanie. Sprawia to, że przez cały okres eksploatacji miejsca gdzie zaaplikowana zostałą folia prezentują się doskonale i spełniają w pełni swoją funkcję.

Ochrona przed słońcem i sposób na zabezpieczenie okien - folia okienna

Folie okienne oferowane przez nas są wykonane z najwyższej jakości materiałów przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Oprócz standardowej funkcji przyciemnienia szyb, folia posłużyć może również jako element dekoracyjny, zabezpieczający czy też ochronny. Przeglądając naszą ofertę znajdą Państwo folie, które mogą zostać wykorzystane w każdym miejscu - od witryn sklepowych, szyb okiennych aż po szyby montowane w pojazdach.

Folia okienna – co to takiego?

Folia okienna to najczęściej element wystroju okna, który w zależności od rodzaju, pełni funkcję dekoracyjną lub poprawia komfort przebywania w danym pomieszczeniu, na przykład poprzez to, że minimalizuje przenikające do niego światło słoneczne. Niektóre modele łączą w sobie obie te funkcje. W naszym sklepie internetowym kupisz zarówno modele przeciwsłoneczne, jak i dekoracyjne folie na szyby. Zwykle akcesoria te wykonane są z PVC, czyli syntetycznego termoplastu – materiału, który ma bardzo dobre właściwości izolacyjne, wykazuje odporność na wysokie temperatury oraz jest prosty w pielęgnacji. Drugą warstwę, w większości modeli, stanowi klej, dzięki któremu folię można łatwo zamontować na szybie – wyjątkiem są wersje statyczne, które trzymają się powierzchni, jak sama nazwa wskazuje, dzięki swoim właściwościom statycznym. Z kolei trzecią warstwą jest papier podkładowy (w zależności od wzoru może być to papier lub przeźroczysty celofan) – dodatkowo zabezpieczający produkt. Trzeba podkreślić, że folie okienne, wbrew temu, co sugeruje nazwa, mogą być montowane nie tylko na szybach. Niektóre z nich, na przykład bordery, dobrze sprawdzają się w roli dekoracji innych powierzchni szklanych – luster, stolików czy szaf.

Folie okienne i ich rodzaje

Folie okienne to szeroki wachlarz różnego rodzaju produktów. W naszym sklepie znajdziesz wiele ich modeli, możesz zdecydować się między innymi na:

 • Bordery.

Mogą być naklejane nie tylko na szyby, ale również inne płaskie, szklane powierzchnie. Są dostępne w kilku wzorach do wyboru i świetnie sprawdzają się na przykład jako dekoracja świąteczna okna, lustra czy mebli.

 • Folie statyczne.

Bardzo praktyczne, bo nadają się do wielokrotnego użytku – możesz umieścić je na jednej powierzchni, a kiedy będziesz chciał wykorzystać folię do ozdobienia innego miejsca, wystarczy, że ją odkleisz i nałożysz na nową powierzchnię. W odróżnieniu od innych rodzajów tych produktów, folie statyczne nie zawierają kleju. Mimo to, za sprawą swoich właściwości statycznych, mocno przylegają do szyby.

 • Folie mrożone.

Równomiernie rozprowadzają promienie słoneczne i niwelują powstawanie refleksów. Dają bardzo ciekawy efekt wizualny, który do złudzenia przypomina piaskowane szkło.

 • Lustra weneckie.

To produkty dla tych osób, które ponad wszystko cenią sobie dyskrecję. Kiedy patrzymy na nie w dzień, z zewnątrz widoczne jest wyłącznie lustrzane odbicie.

 • Przyciemniane.

Te folie również ochronią Cię przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów i sąsiadów, a na dodatek zredukują szkodliwe działanie promieni UV.

 • Przeciwsłoneczne.

Ograniczają przedostawanie się do wnętrza budynku promieni słonecznych, a co za tym idzie – zwiększają komfort pracy czy odpoczynku w pomieszczeniu, w którym są zamontowane.

Folia na szyby – rola i zastosowanie

W zależności od rodzaju, folie na szyby, mają zadania do spełnienia. Najważniejsze z nich to:

 • Dekoracja okien i innych powierzchni szklanych.

Nie trzeba wiele, żeby odmienić wnętrze danego pomieszczenia – wystarczy, że nakleisz na szybie border, a nadasz mu zupełnie innego, na przykład bożonarodzeniowego charakteru.

 • Budowanie nastroju we wnętrzu.

Dzięki folii okiennej będziesz mógł przyciemnić pomieszczenie, zniwelować blask czy ograniczyć powstawanie irytujących refleksów.

 • Ochrona przed nadmiernym promieniowaniem UV.

Folie na szyby to również zabezpieczenie przed nadmiernym działaniem światła słonecznego. W tej roli sprawdzają się znacznie lepiej niż, powoli odchodzące do lamusa, klasyczne zasłony.

 • Zachowanie prywatności.

Jeśli chcesz czuć się w swoim domu w pełni komfortowo, zamontuj lustro weneckie, które łączy w sobie zaspokojenie potrzeby prywatności z funkcjonalnością klasycznego okna.

 • Poprawa jakości pracy, nauki i odpoczynku.

Odpowiednia ilość światła w pomieszczeniu to klucz do efektywnego wykonywania zadań, nauki i relaksu. Okazuje się, że irytujący może być nie tylko jego niedobór, ale również nadmiar. Przeszkadza Ci zbyt duży blask na monitorze komputera lub intensywne promienie słoneczne, które wpadają do sypialni podczas drzemki dziecka? Jeśli tak, zdecyduj się na folie przeciwsłoneczne.

Dlaczego warto kupić folie na szyby w sklepie internetowym Nasze Okleiny?

 • Wiele modeli do wyboru.

Folie okienne przyciemniające, mleczne, dekoracyjne, samoprzylepne, lustra weneckie – to zaledwie kilka wariantów produktów, które oferujemy.

 • Prosty montaż.

Choć produkty z tej kategorii są różnorodne, wszystkie je łączy łatwy montaż, z którym bez problemu sobie poradzisz.

 • Różnorodne zastosowanie.

Folie okienne mogą być umieszczane nie tylko na szybach w pomieszczeniach domowych, ale również w biurach, urzędach, sklepach, szkołach czy samochodach.

 • Pomoc w wyborze odpowiedniego produktu.

Potrzebujesz wsparcia w doborze folii okiennej? Nasi pracownicy doradzą Ci, jaka folia najlepiej sprawdzi się w Twoim domu, firmie czy samochodzie.

Zobacz również:

Folie klejowe samoprzylepne
Folie bezklejowe statyczne

Polecamy
Szybki Kontakt
 • +48 513 911 830
 • naszeokleiny@gmail.com