Kafelki, Marmurki, Kamienne

Wykończenie wnętrz czy remont stanowią ogromne wyzwanie dla osób je przeprowadzających. Na rynku dostępne są różne możliwości, jednak wiele z nich wiąże się z ogromnymi kosztami. Okazuje się, że idealnym elementem wykończenia wnętrza mogą być okleiny marmurowe, a także okleiny kamienne i kafelki. To właśnie one pozwalają na stworzenie eleganckiego, minimalistycznego czy oryginalnego wnętrza. Nadają się do oklejania wielu płaskich przedmiotów, nie tylko ścian, ale także blatów kuchennych, drzwi, mebli i sprzętów. Dlatego, jeśli chcesz sprawić, że wnętrze Twojego mieszkania zyska nowy wygląd czy stanie się odświeżone i niepowtarzalne, wybierz jedną z naszych folii i ciesz się jego nowoczesnością. 

9 zł
Carrara Beż Symbol: D1
9 zł
Marmur Szary Symbol: D10
9 zł
Marmur... Symbol: D21
9 zł
Marmur... Symbol: D22
9 zł
Sabia szara Symbol: D26
9 zł
Cortes brązowy Symbol: D3
9 zł
Granit beżowy Symbol: D32
9 zł
Cegiełka Symbol: D45
9 zł
Carrara szara Symbol: D8
20.2 zł
Beton Jasny Symbol: E123
20.2 zł
Beton Symbol: E85
9 zł
Cegła Wapienna Symbol: Y1
9 zł
Modena... Symbol: Y27
9 zł
Cegła Pruska Symbol: Y3
9 zł
Trawertyn Szary Symbol: Y32
9 zł
Cegiełka... Symbol: Y4
9 zł
Kamienie Symbol: Y44
9 zł
Turecka mozaika Symbol: Y67
9 zł
Beton Symbol: Y74
9 zł
Piktogram Jasny Symbol: Y77
9 zł
Azteckie Wzory Symbol: Y79

Okleina marmurowa - wprowadź elegancję do swojego domu

Okleina marmurowa to propozycja dla osób, które chcą wprowadzić do swoich mieszkań odrobinę luksusu i elegancji. W końcu marmur szary, beżowy czy biało-szary kształtuje wytworny styl życia i pozwala na dodanie odrobiny wykwintności. Nasza okleina marmurowa pozwala przy niewielkim wysiłku i kosztach stworzyć naprawdę wspaniałe wnętrze. Co ważne, nadaje się do oklejania płaskich przedmiotów, dlatego z powodzeniem można wykorzystać ją do parapetów, drzwi, szafek i mebli. To prosty sposób na remont bez kurzu i bałaganu, a jego efekty będą wprost spektakularne. Nasza okleina marmurowa na meble i inne przedmioty świetnie imituje ten drogocenny kamień, dlatego jest wybierana przez wiele osób. 

Okleina kamienna - sposób na nowoczesne wnętrze

Trendy projektowania wnętrz, z roku na rok, ulegają ciągłym zmianom. Okazuje się, że idealnym sposobem na wprowadzenie odrobiny nowoczesności w swoim domu jest kamień. To właśnie on pozwala na stworzenie niezwykłej aranżacji, która w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Nasza okleina kamienna, taka jak beton jasny czy ciemny, pozwala na elegancki wystrój i świetnie sprawdza się we wnętrzach minimalistycznych. Każda nasza samoprzylepna okleina kamienna nadaje się do zdobienia ścian, szafek, blatów kuchennych, parapetów, drzwi i wielu innych elementów płaskich. Co istotne, okleiny kamienne, tak jak inne dostępne w naszej ofercie, są proste w pielęgnacji, łatwe w czyszczeniu i wodoodporne, dlatego nie ma ryzyka ich szybkiego uszkodzenia czy zniszczenia. 

Okleina kafelki - do wykończenia kuchni i łazienki

Okleinę kafelkową najczęściej stosuje się w miejscach, w których głównym elementem wykończenia są płytki. To kuchnie i łazienki, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je w salonie i innych pomieszczeniach. Jest łatwa w montażu, dlatego nie wymaga zatrudniania ekipy do wykonania remontu. Co ważne, taka okleina kafelki pokryje bardzo dokładnie, dzięki czemu będzie świetnym sposobem na szybkie ożywienie wnętrza. Wybierając cegłę pruską czy cegłę czarną można zyskać naprawdę spektakularny efekt. Coraz więcej osób, widząc ogromny potencjał w foliach samoprzylepnych, decyduje się na ich montaż w swoim domu. Są bez wątpienia jednym z najlepszych elementów dekoracyjnych różnych wnętrz. 

Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com