Sklep NaszeOkleiny.pl › Folia Klejowa › Carrara szara

Folia Klejowa - Carrara szara

Carrara szara
9.00 zł
Cena 9.00zł
Symbol D8
Producent d-c-fix
Max. długość jednego odcinka

Dostępne opcje

Licznik

Chcesz wprowadzić do swoich pomieszczeń luksus i elegancję? Zależy Ci, aby Twoje wnętrza były oryginalne i stylowe? Skorzystaj z oferty naszych oklein klejowych imitujących marmur. Jedną z propozycji jest carrara szara, która wprowadzi do Twojego domu niebanalne i wykwintne rozwiązania dekoracyjne. Okleina carrara szara w łatwy i szybki sposób przy niewielkich kosztach stworzy przepiękne wykończenie Twoich wnętrz. Możesz przykleić ją na parapety, blaty kuchenne, szafki i inne powierzchnie płaskie. To idealny sposób na odświeżenie pomieszczeń i nadanie im całkowicie nowego wyglądu. Elementy dekoracyjne imitujące ten szlachetny kamień cieszą się ogromną popularnością w trendach aranżacyjnych.

Carrara szara - trwałość, jakość i styl

Carrara szara jak wszystkie nasze okleiny, wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Nasze okleiny cechuje trwałość i łatwość pielęgnacji. Są odporne na zniszczenia i uszkodzenia przez bardzo długi czas.

Carrara szara pasuje do każdej stylizacji. Wprowadzi efektowny szyk wszędzie, gdzie zdecydujesz się jej użyć. Kolor szary to klasyczny, neutralny i naturalny kolor nie kolidujący z żadną inną barwą. Przywodzi na myśl tajemnicze i klimatyczne miejsca przepełnione dyskrecją i harmonią.Podobne produkty
Carrara szara
9zł
Carrara szara Symbol: D8
Kamienie
9zł
Kamienie Symbol: Y44
Cegiełka
9zł
Cegiełka Symbol: D45
Cegiełka szaro-brązowa
9zł
Cegiełka... Symbol: Y4
Piktogram Jasny
9zł
Piktogram Jasny Symbol: Y77
Modena Szaro-Srebrna
9zł
Modena... Symbol: Y27
Kafelki Antyczne
9zł
Kafelki... Symbol: Y80
Cegła Pruska
9zł
Cegła Pruska Symbol: Y3
Granit beżowy
9zł
Granit beżowy Symbol: D32
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com