Sklep NaszeOkleiny.pl › Folia Klejowa › Jesion Biały

Folia Klejowa - Jesion Biały

Jesion Biały
9.00 zł
Cena 9.00zł
Symbol C4
Producent d-c-fix
Max. długość jednego odcinka

Dostępne opcje

Licznik

Okleina Jesion Biały – dodaj elegancji swoim meblom

Okleina jesion biały to doskonały wybór dla osób, które chcą dodać swoim meblom niepowtarzalny charakter. Ten materiał w naturalny sposób imituje wygląd drewna jesionu, co sprawia, że pasuje do wielu wystrojów wnętrz. Okleina jesion biały jest również bardzo elastyczna, dlatego można ją łatwo dopasować do kształtu danego mebla. Dzięki temu można uzyskać bardzo estetyczny efekt, który z pewnością przyciągnie uwagę.

Zmień aranżację wnętrza dzięki okleinie Jesion Biały

Okleina jesion biały pozwala na kreatywność w projektowaniu i personalizacji mebli. Można ją stosować na różnych powierzchniach, takich jak blaty, fronty szafek, drzwi, panele ścienne i innych. W ten sposób można stworzyć unikalne meble, w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb i gustu. W naszej ofercie znajdziesz warianty prezentowanej okleiny w rolkach w kilku rozmiarach.

Jak przebiega montaż okleiny Jesion Biały?

Montaż okleiny samoprzylepnej jesion biały jest prosty i może być wykonany w domu bez pomocy fachowca. Przed rozpoczęciem pracy warto zwrócić uwagę na to, by powierzchnia mebla była czysta, sucha i gładka. Aby aplikować okleinę jesion biały, należy wyciąć odpowiedni kształt, z uwzględnieniem rozmiaru mebla. Następnie należy oderwać papier i warstwę klejącą umieścić na meblu, delikatnie ją docisnąć i przyciąć nadmiar okleiny nożem lub cążkami.Podobne produkty
Jesion Biały
9zł
Jesion Biały Symbol: C4
Dąb Wapienny
9zł
Dąb Wapienny Symbol: C77
Buk Czerwony
9zł
Buk Czerwony Symbol: C31
Orzech Włoski
9zł
Orzech Włoski Symbol: C60
Dąb Dziki
9zł
Dąb Dziki Symbol: C40
Orzech Średni
9zł
Orzech Średni Symbol: C26
Arktyczna Deska
9zł
Arktyczna Deska Symbol: U97
Sosna Aurelio Biała
20.2zł
Sosna... Symbol: C20
Dąb Sonoma Jasna
9zł
Dąb Sonoma... Symbol: C95
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com