Folie Przeciwsłoneczne

Folia przeciwsłoneczna – zadbaj o komfort w mieszkaniu podczas upałów

Co zrobić, kiedy na dworze panuje upał i promienie słoneczne skutecznie przenikają przez okna mieszkania, przez co wewnątrz temperatura potrafi osiągać niewyobrażalne wartości? Ratunkiem wydają się zasłony. Sprawiają one jednak,że w pomieszczeniu panuje mrok, co utrudnia niekiedy wykonywanie codziennych czynności. Czy nie ma żadnego sposobu na rozwiązanie takiej sytuacji?

Folia przeciwsłoneczna czyli metoda na chłodne mieszkanie latem

Oczywiście, że jest! Mowa tutaj o folii przeciwsłonecznej. Tego rodzaju rozwiązanie pozwala skutecznie redukować nagrzewanie się pomieszczeń oraz zmniejszyć szkodliwe promieniowanie UV. Folia przeciwsłoneczna to również ochrona przed sąsiadami, którzy z ciekawością zaglądają przez Wasze okna. Folia dzięki swoim właściwościom utrudnia wgląd do środka przy zachowaniu pełnej widoczność na zewnątrz. Oferowana przez nas folia przeciwsłoneczna została wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest trwała i odporna na uszkodzenia. Doskonale sprawdza się również w przypadku aplikacji na szybach samochodowych, gdzie chroni kierowcę i pasażerów przed rażącym słońcem, zapewniając komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy.

Folia przeciwsłoneczna - chroń domowników przed promieniowaniem UV

Jeżeli posiadasz małe dzieci to folia przeciwsłoneczna będzie stanowić doskonały sposób na ochronę ich przed szkodliwym promieniowaniem UV.

18 zł
Lustro... Symbol: K3
18 zł
Folia Super... Symbol: K5
18 zł
Folia Black... Symbol: K6
27.15 zł
Lustro... Symbol: K7
46.5 zł
Lustro... Symbol: K8
27 zł
Lustro... Symbol: K9
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com