Sklep NaszeOkleiny.pl › Folia Klejowa › Dąb Jasny

Folia Klejowa - Dąb Jasny

Dąb Jasny
9.00 zł
Cena 9.00zł
Symbol C39
Producent d-c-fix
Max. długość jednego odcinka

Dostępne opcje

Licznik

Jasny Dąb – elegancka i trwała okleina meblowa do Twojego domu

Jasny Dąb to doskonała okleina meblowa, która nada Twojemu domowi eleganckiego stylu. Model Dąb Jasny jest nie tylko piękny, lecz także bardzo trwały, dzięki czemu meble z taką okleiną będą Ci służyły przez wiele lat. Okleina meblowa Jasny Dąb jest łatwa w montażu i idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju mebli – od klasycznych po nowoczesne. Wybierz okleinę Jasny Dąb, by stworzyć idealne wnętrze, które spełni Twoje oczekiwania i będzie przyciągać uwagę swoim pięknem.

Dodaj stylu swoim meblom dzięki okleinie Jasny Dąb

Dzięki naturalnym odcieniom drewna, meble pokryte okleiną Jasny Dąb nabierają nowego wyrazu i stają się bardziej atrakcyjne wizualnie. Dodatkowo warto podkreślić, że okleina Jasny Dąb dostępna w naszej ofercie jest bardzo trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Z powodzeniem można ją zastosować na różnego rodzaju meblach, takich jak szafki, komody czy regały.

Okleina Jasny Dąb – łatwy montaż i wytrzymałość

Montaż okleiny Jasny Dąb jest prosty i nie wymaga specjalistycznych umiejętności, co pozwoli Ci na samodzielne odświeżenie wyglądu Twoich mebli.

Wystarczy przygotować ich powierzchnię, odkleić warstwę ochronną z okleiny, a następnie równomiernie nakładać ją na powierzchnię wybranego mebla. Po nałożeniu okleiny należy dokładnie wyciąć nadmiar, a następnie przetrzeć powierzchnię mebla wilgotną ściereczką.Podobne produkty
Dąb Jasny
9zł
Dąb Jasny Symbol: C39
Dąb Szary
9zł
Dąb Szary Symbol: U108
Drewno Czarne
9zł
Drewno Czarne Symbol: C72
Calwados
9zł
Calwados Symbol: C43
Drewno czarne matowe
9zł
Drewno... Symbol: U31
Biała Deska
20.2zł
Biała Deska Symbol: E126
Dąb Ribbec
9zł
Dąb Ribbec Symbol: C105
Orzech Włoski
9zł
Orzech Włoski Symbol: C60
Brzoza
9zł
Brzoza Symbol: C6
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com