Mała rzecz - wielka zmiana

Folia okienna idealnym sposobem na ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem

Nasza firma oferuje wysokiej jakości okleiny, które zwykłym przedmiotom nadają nowego charakteru i potrafią odmienić rzeczy użytkowane latami. Dajemy naszym Klientom możliwość stworzenia czegoś zupełnie nowego za niską cenę i z małym nakładem pracy. Specjalizujemy się w markowych foliach samoprzylepnych, foliach okiennych, ceratach, tapetach, nietuzinkowych naklejkach i innych artykułach dekoracyjnych w różnych wzorach i kolorach. Wspomniane produkty nadają się do wykorzystania zarówno w na powierzchniach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Pozwolą zatem ozdobić meble, stół, ściany czy też witryny sklepowe. W naszym sklepie znajdą Państwo również okleiny kamienne, kafelki, marmurki oraz okleiny drewnopodobne.

Wybierając produkty z naszej oferty mogą Państwo sprawić iż nie tylko wasze mieszkanie będzie wyglądało zjawiskowo. Specjalne folie do tuningu tj. chrom, czarny mat, blachy ryflowane czy skóra nadadzą Twojemu samochodowi wyjątkowy charakter. Twoje auto w kilka chwil dostanie pokaźny zastrzyk nowoczesności.

Folia ochronna czyli jak zabezpieczyć okna w domu lub mieszkaniu

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie na rynek foli ochronnej i oklein, których nie znajdziecie Państwo w żadnym innym sklepie. Wzorujemy się na najnowszych trendach, jak również uzupełniamy naszą ofertę o rozwiązania klasyczne i tradycyjne. Koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów, aby byli oni w pełni usatysfakcjonowani i dostali od nas to, czego szukają. Szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i sympatyczni pracownicy - to nas wyróżnia!

Okleina na drzwi - tylko w sklepie Naszeokleiny.pl

Najnowsze Produkty
Welur zielony
21.3zł
Welur zielony Symbol: A27
Drewno Perłowe
7.7zł
Drewno Perłowe Symbol: C3
Tulia
16.16zł
Tulia Symbol: I35
Liście 3D
16.4zł
Liście 3D Symbol: G60
Biała mat
14zł
Biała mat Symbol: F47
Kreda biała
0.2zł
Kreda biała Symbol: KREDA
ORACAL Folia Meblowa Klejowa Jasny Szary Mat
24.3zł
ORACAL Folia... Symbol: VM072
Wykładzina Podłogowa Mata Antypoślizgowa
2.4zł
Wykładzina... Symbol: MA56
Polne Kwiaty
22zł
Polne Kwiaty Symbol: G97
Welur bordowy
21.3zł
Welur bordowy Symbol: A23
Welur Żółty
21.3zł
Welur Żółty Symbol: A39
Płytki Kafle Podłogowe Orientalne
5.7zł
Płytki Kafle... Symbol: PP61
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com