Mała rzecz - wielka zmiana

Folia okienna idealnym sposobem na ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem

Nasza firma oferuje wysokiej jakości okleiny, które zwykłym przedmiotom nadają nowego charakteru i potrafią odmienić rzeczy użytkowane latami. Dajemy naszym Klientom możliwość stworzenia czegoś zupełnie nowego za niską cenę i z małym nakładem pracy. Specjalizujemy się w markowych foliach samoprzylepnych, foliach okiennych, ceratach, tapetach, nietuzinkowych naklejkach i innych artykułach dekoracyjnych w różnych wzorach i kolorach. Wspomniane produkty nadają się do wykorzystania zarówno w na powierzchniach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Pozwolą zatem ozdobić meble, stół, ściany czy też witryny sklepowe. W naszym sklepie znajdą Państwo również okleiny kamienne, kafelki, marmurki oraz okleiny drewnopodobne.

Wybierając produkty z naszej oferty mogą Państwo sprawić iż nie tylko wasze mieszkanie będzie wyglądało zjawiskowo. Specjalne folie do tuningu tj. chrom, czarny mat, blachy ryflowane czy skóra nadadzą Twojemu samochodowi wyjątkowy charakter. Twoje auto w kilka chwil dostanie pokaźny zastrzyk nowoczesności.

Folia ochronna czyli jak zabezpieczyć okna w domu lub mieszkaniu

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie na rynek foli ochronnej i oklein, których nie znajdziecie Państwo w żadnym innym sklepie. Wzorujemy się na najnowszych trendach, jak również uzupełniamy naszą ofertę o rozwiązania klasyczne i tradycyjne. Koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów, aby byli oni w pełni usatysfakcjonowani i dostali od nas to, czego szukają. Szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i sympatyczni pracownicy - to nas wyróżnia!

Okleina na drzwi - tylko w sklepie Naszeokleiny.pl

Najnowsze Produkty
Drewno Białe Mat
7zł
Drewno Białe... Symbol: C2
Orzech Włoski
7zł
Orzech Włoski Symbol: C60
Port
18zł
Port Symbol: G72
Helga
14zł
Helga Symbol: G64
ORACAL Folia Meblowa Klejowa Biała Połysk
16zł
ORACAL Folia... Symbol: VG010
Sosna Aurelio Biała
14zł
Sosna... Symbol: C20
ORACAL Folia Meblowa Klejowa Kremowy Mat
22zł
ORACAL Folia... Symbol: VM023
Wykładzina Podłogowa Mata Antypoślizgowa
2.4zł
Wykładzina... Symbol: MA48
Cerata Świąteczna Szare Gwiazdki
1.65zł
Cerata... Symbol: CA400
Makao
18zł
Makao Symbol: G99
Puzzle
7zł
Puzzle Symbol: W177
Ceraty Obrus Na Włókninie
1.65zł
Ceraty Obrus... Symbol: CA423
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com