Mała rzecz - wielka zmiana

Folia okienna idealnym sposobem na ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem

Nasza firma oferuje wysokiej jakości okleiny, które zwykłym przedmiotom nadają nowego charakteru i potrafią odmienić rzeczy użytkowane latami. Dajemy naszym Klientom możliwość stworzenia czegoś zupełnie nowego za niską cenę i z małym nakładem pracy. Specjalizujemy się w markowych foliach samoprzylepnych, foliach okiennych, ceratach, tapetach, nietuzinkowych naklejkach i innych artykułach dekoracyjnych w różnych wzorach i kolorach. Wspomniane produkty nadają się do wykorzystania zarówno w na powierzchniach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Pozwolą zatem ozdobić meble, stół, ściany czy też witryny sklepowe. W naszym sklepie znajdą Państwo również okleiny kamienne, kafelki, marmurki oraz okleiny drewnopodobne.

Wybierając produkty z naszej oferty mogą Państwo sprawić iż nie tylko wasze mieszkanie będzie wyglądało zjawiskowo. Specjalne folie do tuningu tj. chrom, czarny mat, blachy ryflowane czy skóra nadadzą Twojemu samochodowi wyjątkowy charakter. Twoje auto w kilka chwil dostanie pokaźny zastrzyk nowoczesności.

Folia ochronna czyli jak zabezpieczyć okna w domu lub mieszkaniu

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie na rynek foli ochronnej i oklein, których nie znajdziecie Państwo w żadnym innym sklepie. Wzorujemy się na najnowszych trendach, jak również uzupełniamy naszą ofertę o rozwiązania klasyczne i tradycyjne. Koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów, aby byli oni w pełni usatysfakcjonowani i dostali od nas to, czego szukają. Szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i sympatyczni pracownicy - to nas wyróżnia!

Okleina na drzwi - tylko w sklepie Naszeokleiny.pl

Najnowsze Produkty
Drewno kominkowe łupane
7zł
Drewno... Symbol: C65
Szara matowa jasna
7zł
Szara matowa... Symbol: F48
Żółta matowa jasna
7zł
Żółta matowa... Symbol: F37
Buk Średni
7zł
Buk Średni Symbol: C30
Komiks
7zł
Komiks Symbol: W15
Czarna połysk
21zł
Czarna połysk Symbol: F25
Pasy Kryształowe
24zł
Pasy... Symbol: G86
Cerata Obrus Na Flizelinie Brązowa
1.99zł
Cerata Obrus... Symbol: CA168
Karty Do Gry Talia 54 sztuki Niebieskie
2.49zł
Karty Do Gry... Symbol: 54 NIEBIES
Chrom
15zł
Chrom Symbol: A45
ORACAL Folia Meblowa Klejowa Szary Mat
22zł
ORACAL Folia... Symbol: VM074
Ceraty Obrus Na Włókninie
1.65zł
Ceraty Obrus... Symbol: CA433
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com