Mała rzecz - wielka zmiana

Folia okienna idealnym sposobem na ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem

Nasza firma oferuje wysokiej jakości okleiny, które zwykłym przedmiotom nadają nowego charakteru i potrafią odmienić rzeczy użytkowane latami. Dajemy naszym Klientom możliwość stworzenia czegoś zupełnie nowego za niską cenę i z małym nakładem pracy. Specjalizujemy się w markowych foliach samoprzylepnych, foliach okiennych, ceratach, tapetach, nietuzinkowych naklejkach i innych artykułach dekoracyjnych w różnych wzorach i kolorach. Wspomniane produkty nadają się do wykorzystania zarówno w na powierzchniach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Pozwolą zatem ozdobić meble, stół, ściany czy też witryny sklepowe. W naszym sklepie znajdą Państwo również okleiny kamienne, kafelki, marmurki oraz okleiny drewnopodobne.

Wybierając produkty z naszej oferty mogą Państwo sprawić iż nie tylko wasze mieszkanie będzie wyglądało zjawiskowo. Specjalne folie do tuningu tj. chrom, czarny mat, blachy ryflowane czy skóra nadadzą Twojemu samochodowi wyjątkowy charakter. Twoje auto w kilka chwil dostanie pokaźny zastrzyk nowoczesności.

Folia ochronna czyli jak zabezpieczyć okna w domu lub mieszkaniu

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie na rynek foli ochronnej i oklein, których nie znajdziecie Państwo w żadnym innym sklepie. Wzorujemy się na najnowszych trendach, jak również uzupełniamy naszą ofertę o rozwiązania klasyczne i tradycyjne. Koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów, aby byli oni w pełni usatysfakcjonowani i dostali od nas to, czego szukają. Szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i sympatyczni pracownicy - to nas wyróżnia!

Okleina na drzwi - tylko w sklepie Naszeokleiny.pl

Najnowsze Produkty
Szachownica duża
9zł
Szachownica... Symbol: E40
Szara matowa średnia
9zł
Szara matowa... Symbol: F49
Kryształki
9zł
Kryształki Symbol: H10
Marker zielony
2.5zł
Marker zielony Symbol: MARKERZIELONY
Rakla z Filcem
9.9zł
Rakla z Filcem Symbol: RAKLA
Listwa rantowa czarna
2.59zł
Listwa... Symbol: LR1
ORACAL Folia Meblowa Klejowa Grafitowy Mat
28zł
ORACAL Folia... Symbol: VM073
Wykładzina Podłogowa Mata Antypoślizgowa
2.9zł
Wykładzina... Symbol: MA51
Welur niebieski
52zł
Welur niebieski Symbol: A25B
Ceraty Obrus Na Włókninie
2.2zł
Ceraty Obrus... Symbol: CA435
Wykładzina Podłogowa Mata Antypoślizgowa
2.9zł
Wykładzina... Symbol: MA65
Rakla 3M
13.5zł
Rakla 3M Symbol: RAKLA3M
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com