Mała rzecz - wielka zmiana

Folia okienna idealnym sposobem na ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem

Nasza firma oferuje wysokiej jakości okleiny, które zwykłym przedmiotom nadają nowego charakteru i potrafią odmienić rzeczy użytkowane latami. Dajemy naszym Klientom możliwość stworzenia czegoś zupełnie nowego za niską cenę i z małym nakładem pracy. Specjalizujemy się w markowych foliach samoprzylepnych, foliach okiennych, ceratach, tapetach, nietuzinkowych naklejkach i innych artykułach dekoracyjnych w różnych wzorach i kolorach. Wspomniane produkty nadają się do wykorzystania zarówno w na powierzchniach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Pozwolą zatem ozdobić meble, stół, ściany czy też witryny sklepowe. W naszym sklepie znajdą Państwo również okleiny kamienne, kafelki, marmurki oraz okleiny drewnopodobne.

Wybierając produkty z naszej oferty mogą Państwo sprawić iż nie tylko wasze mieszkanie będzie wyglądało zjawiskowo. Specjalne folie do tuningu tj. chrom, czarny mat, blachy ryflowane czy skóra nadadzą Twojemu samochodowi wyjątkowy charakter. Twoje auto w kilka chwil dostanie pokaźny zastrzyk nowoczesności.

Folia ochronna czyli jak zabezpieczyć okna w domu lub mieszkaniu

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie na rynek foli ochronnej i oklein, których nie znajdziecie Państwo w żadnym innym sklepie. Wzorujemy się na najnowszych trendach, jak również uzupełniamy naszą ofertę o rozwiązania klasyczne i tradycyjne. Koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów, aby byli oni w pełni usatysfakcjonowani i dostali od nas to, czego szukają. Szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i sympatyczni pracownicy - to nas wyróżnia!

Okleina na drzwi - tylko w sklepie Naszeokleiny.pl

Najnowsze Produkty
Jesion Biały
7.7zł
Jesion Biały Symbol: C4
Dąb Wapienny
7.7zł
Dąb Wapienny Symbol: C77
Olcha Wenge
7.7zł
Olcha Wenge Symbol: U4
Skóra czarna
14zł
Skóra czarna Symbol: A13
Tło szare
2zł
Tło szare Symbol: VG074
Folia żółta na lampy
6zł
Folia żółta... Symbol: FL8
Podkład Antypoślizgowy Pod Obrus Biały Molton Flanda
4.6zł
Podkład... Symbol: PODK1
Cerata Ochronna Na Obrus Stół Standard 0.1mm
1.7zł
Cerata... Symbol: CO1
Płótno Szare
7.7zł
Płótno Szare Symbol: W155
Cerata Obrus Na Włókninie
2.2zł
Cerata Obrus... Symbol: CA417
Cerata Obrus Na Włókninie
2.2zł
Cerata Obrus... Symbol: CA446
Rakla 3M
11.5zł
Rakla 3M Symbol: RAKLA3M
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com