Mała rzecz - wielka zmiana

Folia okienna idealnym sposobem na ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem

Nasza firma oferuje wysokiej jakości okleiny, które zwykłym przedmiotom nadają nowego charakteru i potrafią odmienić rzeczy użytkowane latami. Dajemy naszym Klientom możliwość stworzenia czegoś zupełnie nowego za niską cenę i z małym nakładem pracy. Specjalizujemy się w markowych foliach samoprzylepnych, foliach okiennych, ceratach, tapetach, nietuzinkowych naklejkach i innych artykułach dekoracyjnych w różnych wzorach i kolorach. Wspomniane produkty nadają się do wykorzystania zarówno w na powierzchniach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Pozwolą zatem ozdobić meble, stół, ściany czy też witryny sklepowe. W naszym sklepie znajdą Państwo również okleiny kamienne, kafelki, marmurki oraz okleiny drewnopodobne.

Wybierając produkty z naszej oferty mogą Państwo sprawić iż nie tylko wasze mieszkanie będzie wyglądało zjawiskowo. Specjalne folie do tuningu tj. chrom, czarny mat, blachy ryflowane czy skóra nadadzą Twojemu samochodowi wyjątkowy charakter. Twoje auto w kilka chwil dostanie pokaźny zastrzyk nowoczesności.

Folia ochronna czyli jak zabezpieczyć okna w domu lub mieszkaniu

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie na rynek foli ochronnej i oklein, których nie znajdziecie Państwo w żadnym innym sklepie. Wzorujemy się na najnowszych trendach, jak również uzupełniamy naszą ofertę o rozwiązania klasyczne i tradycyjne. Koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów, aby byli oni w pełni usatysfakcjonowani i dostali od nas to, czego szukają. Szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i sympatyczni pracownicy - to nas wyróżnia!

Okleina na drzwi - tylko w sklepie Naszeokleiny.pl

Najnowsze Produkty
Skóra czarna
7zł
Skóra czarna Symbol: A13
Chrom
15zł
Chrom Symbol: A45
Czarna Połysk
21zł
Czarna Połysk Symbol: F25
Finezja
7zł
Finezja Symbol: S33
Orzech Złoty
7zł
Orzech Złoty Symbol: C48
Róże Szare
7zł
Róże Szare Symbol: W97
Kredowy Marker TOM Pomarańczowy
8.5zł
Kredowy... Symbol: KREDOWYORANGE
ORACAL Folia Meblowa Klejowa Czerwony Mat
22zł
ORACAL Folia... Symbol: VM031
ORACAL Folia Meblowa Klejowa Jasno Szary Mat
22zł
ORACAL Folia... Symbol: VM072
Klepsydra
18zł
Klepsydra Symbol: G93
Ceraty Obrus Na Włókninie
1.65zł
Ceraty Obrus... Symbol: CA423
Cerata Obrus Na Włókninie
1.65zł
Cerata Obrus... Symbol: CA454
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com