Mała rzecz - wielka zmiana

Folia okienna idealnym sposobem na ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem

Nasza firma oferuje wysokiej jakości okleiny, które zwykłym przedmiotom nadają nowego charakteru i potrafią odmienić rzeczy użytkowane latami. Dajemy naszym Klientom możliwość stworzenia czegoś zupełnie nowego za niską cenę i z małym nakładem pracy. Specjalizujemy się w markowych foliach samoprzylepnych, foliach okiennych, ceratach, tapetach, nietuzinkowych naklejkach i innych artykułach dekoracyjnych w różnych wzorach i kolorach. Wspomniane produkty nadają się do wykorzystania zarówno w na powierzchniach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Pozwolą zatem ozdobić meble, stół, ściany czy też witryny sklepowe. W naszym sklepie znajdą Państwo również okleiny kamienne, kafelki, marmurki oraz okleiny drewnopodobne.

Wybierając produkty z naszej oferty mogą Państwo sprawić iż nie tylko wasze mieszkanie będzie wyglądało zjawiskowo. Specjalne folie do tuningu tj. chrom, czarny mat, blachy ryflowane czy skóra nadadzą Twojemu samochodowi wyjątkowy charakter. Twoje auto w kilka chwil dostanie pokaźny zastrzyk nowoczesności.

Folia ochronna czyli jak zabezpieczyć okna w domu lub mieszkaniu

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie na rynek foli ochronnej i oklein, których nie znajdziecie Państwo w żadnym innym sklepie. Wzorujemy się na najnowszych trendach, jak również uzupełniamy naszą ofertę o rozwiązania klasyczne i tradycyjne. Koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów, aby byli oni w pełni usatysfakcjonowani i dostali od nas to, czego szukają. Szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i sympatyczni pracownicy - to nas wyróżnia!

Okleina na drzwi - tylko w sklepie Naszeokleiny.pl

Najnowsze Produkty
Welur niebieski
18zł
Welur niebieski Symbol: A25
Kamienie
7zł
Kamienie Symbol: Y44
Bambus
7zł
Bambus Symbol: Y55
Skóra biała
21zł
Skóra biała Symbol: A65
Lawa
18zł
Lawa Symbol: G5
ORACAL Folia Meblowa Klejowa Fiołkowy Mat
22zł
ORACAL Folia... Symbol: VM042
Beton Jasny
14zł
Beton Jasny Symbol: E123
Biała Deska
14zł
Biała Deska Symbol: E126
Origami
7zł
Origami Symbol: W174
Lustro Weneckie Wewnętrzne
24zł
Lustro... Symbol: K7
Welur Jasno Zielony
18zł
Welur Jasno... Symbol: A40
Welur Rudy
18zł
Welur Rudy Symbol: A43
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com