Sklep NaszeOkleiny.pl › Roleta › Roleta Dzień Noc Czarna
Roleta - Roleta Dzień Noc Czarna
Roleta Dzień Noc Czarna
42.62 zł
Cena 42.62zł
Symbol RDN7595
Producent Unknown
Max. długość jednego odcinka

Dostępne opcje

Licznik

Specyfikacja:

 • Typ rolety: Dzień Noc
 • Stopień zaciemnienia: Regulowany dopływ światła
 • Materiał: Poliester
 • Długość łańcuszka: około 95cm


Instrukcja montażu (opis obrazków)

 1. Przeciągnij żyłkę przez otwory w uchwycie. Końcówkę żyłki zawiąż tak, aby powstał węzeł (uniemożliwi to wydostanie się żyłki z otworu).
 2. Z tyłu haczyków mocujących (które zakładane będą na górze skrzydła okiennego) umieść taśmę dwustronną (taśma sprawi, że roleta stabilniej będzie trzymać się na oknie. Można ją przykleić, ale nie trzeba. Jeżeli zdecydują się Państwo na jej wykorzystanie to w kroku nr 5 należy zdjąć papier ochronny z taśmy) . Do haczyków montujących wsuń uchwyty (jak na obrazku).
 3. Do rolety włóż elementy obrotowe mechanizmu (jeden z łańcuszkiem, drugi bez).
 4. Umieść element z obrazka nr 2 w mechanizmie sterującym.
 5. Zwiniętą roletę umieszczamy na skrzydle okna, pozycjonujemy (pamiętając aby materiał po rozwinięciu nie nachodził na klamkę), następnie zaciskamy na ramie haczyki mocujące (jeżeli chcą Państwo, aby roleta była stabilniej przymocowana do okna to przed zaciśnięciem klipsów, należy usunąć warstwę ochronną z wcześniej przyklejonej taśmy).
 6. Rozwijamy roletę, chwytamy plastikową listwę (przymocowaną do materiału rolety) i w kierunku wewnętrznym do okna przeciągamy ją do samej góry i wkładamy ją „na click” do uchwytów. Pomiędzy warstwy materiału wkładamy okrągłą (białą) rurkę i umieszczamy w niej przeźroczyste zaślepki/końcówki z przelotką.
 7. Napinacz łańcuszka przyczep do ramy przy użyciu taśmy dwustronnej (brak w zestawie) lub wkręta (dostępna w zestawie).

Ostatni etap! Zwisające żyłki przewlecz przez otwory, które znajdują się w przeźroczystych zaślepkach/końcówkach dolnej rurki obciążającej materiał. Załóż spinki na dolną ramę okna i przeciągnij żyłki przez prowadnice, które znajdują się w tych klipsach. Naciągnij odpowiednio żyłki, a następnie zatrzaśnij element spinki tak, aby żyłka została napięta. Na końcu zrób supełek na żyłce, a jej nadmiar odetnij nożyczkami.Podobne produkty
Roleta Dzień Noc Czarna
42.62zł
Roleta Dzień... Symbol: RDN7595
Roleta Dzień Noc Biała
42.62zł
Roleta Dzień... Symbol: RDN7602
Roleta Dzień Noc Szara Jasna
40.8zł
Roleta Dzień... Symbol: RDN7594
Roleta Dzień Noc Szara Ciemna
42.62zł
Roleta Dzień... Symbol: RDN7596
Polecamy
Szybki Kontakt
 • +48 513 911 830
 • naszeokleiny@gmail.com