Sklep NaszeOkleiny.pl › Folia Klejowa › Lustro
Folia Klejowa - Lustro
Lustro
51.00 zł
Cena 51.00zł
Symbol A58
Producent d-c-fix
Max. długość jednego odcinka

Dostępne opcje

Licznik


Folia lustrzana czyli sposób na lustro weneckie w każdym mieszkaniu

Oferowana przez nas folia lustrzana ( model A58 ) to innowacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba wzbogacenia wystroju wnętrza o interesujący element bez ponoszenia zbyt wielkich nakładów finansowych. Dostępna w naszej ofercie folia lustrzana jest niezwykle prosta w aplikacji, dzięki czemu można bez problemu wykorzystać ją do stworzenia efektu lustra nie tylko w mieszkaniu ale także pomieszczeniach komercyjnych, kawiarniach, restauracjach czy też centrach handlowych. Naklejona na płaską powierzchnię jak sklepowa witryna z alkoholem potrafi zastąpić tradycyjne lustro.

Tanie lustro weneckie dzięki wykorzystaniu przeciwsłonecznej folii okiennej

Poprzez aplikację folii okiennej ( model K3, K7, K8, K9 ) na powierzchni szyby w bardzo prosty sposób będą Państwo w stanie uzyskać efekt lustra weneckiego. Lustro weneckie dzięki swoim właściwościom skutecznie uniemożliwia wgląd do wnętrza pomieszczenia, a jednocześnie nie ogranicza w żaden sposób widoczności na zewnątrz. Sprawdza się również znakomicie w okresie letnim ponieważ bardzo łatwo pozwala redukować nagrzewanie się pomieszczenia. Wszystko dzięki swoim właściwościom przeciwsłonecznym, które skutecznie blokują promieniowanie UV.

Weneckie lustro - sposób na maksymalną dyskrecję i kontrolę

Efekt lustra weneckie uzyskany poprzez aplikację foli lustrzanej sprawdzi się znakomicie tam gdzie zależy nam na zachowaniu pewnego poziomu dyskrecji. Będzie zatem idealnym rozwiązaniem jeżeli chcemy uchronić się przed wścibskim wzrokiem sąsiadów czy też przechodniów. Sprawdzi się też w firmie, jeżeli chcesz mieć dyskretny podgląd na halę produkcyjną bez informowania o swojej obecności innych pracowników.
Podobne produkty
Lustro
51zł
Lustro Symbol: A58
Lustro Weneckie Wewnętrzne Złote
22.49zł
Lustro... Symbol: K9
Lustro Weneckie Zewnętrzne
48zł
Lustro... Symbol: K8
Lustro Weneckie Wewnętrzne
14.49zł
Lustro... Symbol: K3
Lustro Weneckie Wewnętrzne
29zł
Lustro... Symbol: K7
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com