Sklep NaszeOkleiny.pl › Folia Klejowa › Klon
Folia Klejowa - Klon
Klon
7.00 zł
Cena 7.00zł
Symbol C5
Producent d-c-fix
Max. długość jednego odcinka

Dostępne opcje

Licznik


Okleina na drzwi - odmień wygląd swojego mieszkania!

Drzwi to jeden z kluczowych elementów w każdym mieszkaniu. Z czasem tracą one jednak swój pierwotny, elegancki wygląd. Nie znaczy to jednak, że od razu musisz porywać się na pokaźną inwestycję i wymieniać je na nowe! Wystarczy, że wykorzystasz potencjał jaki niesie ze sobą okleina na drzwi. Dzięki wysokiej jakości okleinie bez większego wysiłku będą Państwo w stanie odrestaurować nawet najbardziej zmęczone czasem drzwi - zarówno te wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Okleina meblowa czyli jak zabezpieczyć mieszkanie gdy znajdują się w nim dzieci.

Co istotne dostępne obecnie okleiny na drzwi znakomicie odwzorowują strukturę drewna. Oprócz tego wykazują się znacznie większą odporniością na wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia czy też działanie wilgoci. Sprawdzą się zatem znakomicie wszędzie tam gdzie w domu przebywają małe dzieci.

Wilgoć i uszkodzenia mechaniczne? Dla naszej okleiny na drzwi to nie problem!

Wysoka odporność okleiny na działanie wilgoci sprawia, że można ją bez najmniejszego problemu aplikować również na drzwi do pomieszczeń takich jak łazienka czy też kuchnia. Okleina meblowa jest zatem znakomitym spospbem na odświeżenie wyglądu łazienki w mieszkaniu.

Okleina meblowa jak przyklejać?

Istotnym atutem okleiny meblowej jest jej prosty i szybki motnaż. Czy nawet osoba bez doświadczenia będzie w stanie samodzielnie przykleić okleinę meblową? Oczywiście, że tak. Do montażu okleiny meblowej nie jest potrzebne żadne doświadczenie - wystarcza chęci oraz podstawowe narzędzia.
Podobne produkty
Klon
7zł
Klon Symbol: C5
Drewno kominkowe łupane
7zł
Drewno... Symbol: C65
Orzech Złoty
7zł
Orzech Złoty Symbol: C48
Brzoza
7zł
Brzoza Symbol: C6
Olcha Wenge
7zł
Olcha Wenge Symbol: U4
Buk Tyrolski
7zł
Buk Tyrolski Symbol: C11
Mahoń
7zł
Mahoń Symbol: C52
Brzoza
14zł
Brzoza Symbol: E80
Dąb Ribbec
14zł
Dąb Ribbec Symbol: C105
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com