Sklep NaszeOkleiny.pl › Folia Klejowa › Brzoza
Folia Klejowa - Brzoza
Brzoza
21.00 zł
Cena 21.00zł
Symbol E80
Producent d-c-fix
Max. długość jednego odcinka

Dostępne opcje

Licznik


Okleina na drzwi - odmień wygląd swojego mieszkania!

Drzwi to jeden z kluczowych elementów w każdym mieszkaniu. Z czasem tracą one jednak swój pierwotny, elegancki wygląd. Nie znaczy to jednak, że od razu musisz porywać się na pokaźną inwestycję i wymieniać je na nowe! Wystarczy, że wykorzystasz potencjał jaki niesie ze sobą okleina na drzwi. Dzięki wysokiej jakości okleinie bez większego wysiłku będą Państwo w stanie odrestaurować nawet najbardziej zmęczone czasem drzwi - zarówno te wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Okleina meblowa czyli jak zabezpieczyć mieszkanie gdy znajdują się w nim dzieci.

Co istotne dostępne obecnie okleiny na drzwi znakomicie odwzorowują strukturę drewna. Oprócz tego wykazują się znacznie większą odporniością na wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia czy też działanie wilgoci. Sprawdzą się zatem znakomicie wszędzie tam gdzie w domu przebywają małe dzieci.

Wilgoć i uszkodzenia mechaniczne? Dla naszej okleiny na drzwi to nie problem!

Wysoka odporność okleiny na działanie wilgoci sprawia, że można ją bez najmniejszego problemu aplikować również na drzwi do pomieszczeń takich jak łazienka czy też kuchnia. Okleina meblowa jest zatem znakomitym spospbem na odświeżenie wyglądu łazienki w mieszkaniu.

Okleina meblowa jak przyklejać?

Istotnym atutem okleiny meblowej jest jej prosty i szybki motnaż. Czy nawet osoba bez doświadczenia będzie w stanie samodzielnie przykleić okleinę meblową? Oczywiście, że tak. Do montażu okleiny meblowej nie jest potrzebne żadne doświadczenie - wystarcza chęci oraz podstawowe narzędzia.
Podobne produkty
Brzoza
21zł
Brzoza Symbol: E80
Dąb Japoński
7zł
Dąb Japoński Symbol: C19
Dąb pastelowy
7zł
Dąb pastelowy Symbol: U63
Olcha Jasna
7zł
Olcha Jasna Symbol: C33
Drewno Czarne
7zł
Drewno Czarne Symbol: C72
Dąb Sonoma Truflowy
21zł
Dąb Sonoma... Symbol: C96
Dąb Bursztynowy
7zł
Dąb Bursztynowy Symbol: C91
Bambus
7zł
Bambus Symbol: Y55
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com