ASKOL - Najlepsze Folie/Okleiny
Mała rzecz - wielka zmiana
Jesteśmy firmą oferującą wysokiej jakości okleiny, które zwykłym przedmiotom nadają nowego charakteru i potrafią odmienić rzeczy użytkowane latami. Dajemy naszym Klientom możliwość stworzenia czegoś zupełnie nowego za niską cenę i z małym nakładem pracy. Specjalizujemy się w markowych foliach samoprzylepnych, ceratach, tapetach, nietuzinkowych naklejkach i innych artykułach dekoracyjnych w różnych wzorach i kolorach. Znajdą one wykorzystanie na powierzchniach zewnętrznych i wewnętrznych. Ozdobią każdy stół, meble i ściany. Każdy znajdzie coś dla siebie, co będzie cieszyło oko i umożliwi zrealizować wiele, oryginalnych pomysłów. W naszej ofercie znaleźć można okleiny kamienne, kafelki, marmurki oraz drewnopodobne.

Dzięki naszym artykułom nie tylko mieszkanie będzie wyglądało zjawiskowo. Specjalne folie do tuningu tj. chrom, czarny mat, blachy ryflowane czy skóra nadadzą Twojemu samochodowi swoisty charakter. Twoje auto w kilka chwil dostanie dużą dawkę nowoczesności.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie na rynek oklein, których nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. Wzorujemy się na najnowszych trendach, jak również uzupełniamy naszą ofertę o rozwiązania klasyczne i tradycyjne. Koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów, aby byli oni w pełni usatysfakcjonowani i dostali od nas to, czego szukają. Szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa i sympatyczni pracownicy - to nas wyróżnia!

Jesteśmy otwarci i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. Doradzimy i wspólnie wybierzemy produkt, który będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojego mieszkania czy samochodu.

Masz pytanie? Potrzebujesz wskazówek lub profesjonalnej rady? Skontaktuj się z nami!
Filmy Instruktażowe
Kliknij aby przejść do wybranego filmu:
Inspiracje
Folia Meblowa
Folia Okienna (Statyczna)
Folia Okienna (Klejowa)
Folia Okienna (Klejowa)
Lustro Weneckie

Kliknij aby pobrać instrukcje klejenia

Ceraty