Folia Klejowa - Zestaw Tablica Czarna Kredowa 67,5x100cm+Marker Kredowy TOM Biały+Gąbka Zwykła
Zestaw Tablica Czarna Kredowa 67,5x100cm+Marker Kredowy...
22.90 zł
Cena 22.90zł
Symbol ZE1
Producent Unknown
Max. długość jednego odcinka

Dostępne opcje

Licznik
INFORMACJE DODATKOWE
1. Marker kredowy służy do pisania po tablicy kredowej nowego i starego typu, tablicy białej, szkle, plastiku, potykaczach.
2. Ergonomiczny kształt oraz okrągła końcówka markera zapewniają doskonałe ułożenie w dłoni oraz czyste i precyzyjne pisanie.
3. Marker ścieralny na mokro, nie pozostawia śladu i nie niszczy powierzchni.
4. Szczegółowy opis markera: Tusz na bazie wody, nietoksyczny (nie zawiera xylenu i toluenu), ilość tuszu w markerze 8g, końcówka poliestrowa 4,5mm, szerokość linii 2-3mm, data przydatności do użycia 2 lata.
5. Tablica samoprzylepna to doskonała alternatywa do tablicy tradycyjnej, może służyć do zabawy,jako tablica informacyjna naklejana na potykacz, do zapisywania planu lekcji, obowiązków, czy wiadomości.
UWAGA! Przed użyciem należy potrząsnąć pisakiem, a następnie docisnąć końcówkę markera do powierzchni, po której będziemy pisać i odczekać kilka sekund.

Tablice kredowe każdy z nas zna z czasów szkolnych, gdzie wisiały one na ścianach w każdej sali. Obecnie można je kupić w każdym sklepie z zabawkami, w sklepach papierniczych oraz wnętrzarskich. Również w naszej ofercie znalazło się dla nich miejsce. Tablica ucieszy każdego małego artystę, który będzie mógł puścić wodzę fantazji i pochwalić się swoimi umiejętnościami manualnymi. Kolorowe kredy pozwolą stworzyć mu niepowtarzalne rysunki i rozwinąć kreatywność. Jeżeli szukasz ciekawego elementu do zagospodarowania swojej kawiarni czy restauracji, to tablica kredowa sprawdzi się doskonale. Można na niej zapisać ofertę dnia lub godziny otwarcia lokalu. Może być to ciekawy element wyposażenia sali konferencyjnej lub biura. Tablicę można przykleić w dowolnym miejscu na ścianie, drzwiach lub szafce.
Podobne produkty
Zestaw Tablica Czarna Kredowa 67,5x100cm+Marker Kredowy TOM Biały+Gąbka Zwykła
22.9zł
Zestaw... Symbol: ZE1
Tablica Kredowa Czarna
9zł
Tablica... Symbol: L3
Tablica Kredowa Zielona
9zł
Tablica... Symbol: L2
Kreda biała
0.2zł
Kreda biała Symbol: KREDA
Polecamy
Szybki Kontakt
  • +48 513 911 830
  • naszeokleiny@gmail.com