Sklep NaszeOkleiny.pl › Folia Klejowa › Lustro
Folia Klejowa - Lustro
Lustro
36.00 zł
Cena 36.00zł
Symbol A58
Producent d-c-fix
Max. długość jednego odcinka

Dostępne opcje

Licznik


Folia lustrzana czyli sposób na lustro weneckie w każdym mieszkaniu

Oferowana przez nas folia lustrzana to innowacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba wzbogacenia wystroju wnętrza o interesujący element bez ponoszenia zbyt wielkich nakładów finansowych. Dostępna w naszej ofercie folia lustrzana jest niezwykle prosta w aplikacji, dzięki czemu można bez problemu wykorzystać ją do stworzenia efektu lustra nie tylko w mieszkaniu ale także pomieszczeniach komercyjnych, kawiarniach, restauracjach czy też centrach handlowych.

Najtańsze lustro weneckie dostępne na rynku

Poprzez aplikację folii lustrzanej na powierzchni szklanej w bardzo prosty sposób będą Państwo w stanie uzyskać efekt lustra weneckiego. Lustro weneckie dzięki swoim właściwościom skutecznie uniemożliwia wgląd do wnętrza pomieszczenia, a jednocześnie nie ogranicza w żaden sposób widoczności na zewnątrz. Sprawdza się również znakomicie w okresie letnim ponieważ bardzo skutecznie pozwala redukować nagrzewanie się pomieszczenia.

Weneckie lustro - sposób na maksymalną dyskrecję i kontrolę

Lustro weneckie sprawdzi się znakomicie tam gdzie zależy nam na zachowaniu pewnego poziomu dyskrecji. Będzie zatem idealnym rozwiązaniem jeżeli chcemy uchronić się przed wścibskim wzrokiem sąsiadów czy też przechodniów. Sprawdzi się też w firmie, jeżeli chcesz mieć podgląd na halę produkcyjną bez informowania o swojej obecności innych pracowników.
Podobne produkty
Lustro
36zł
Lustro Symbol: A58
Lustro Weneckie Wewnętrzne
12zł
Lustro... Symbol: K3
Lustro Weneckie Wewnętrzne Złote
18zł
Lustro... Symbol: K9
Lustro Weneckie Wewnętrzne
24zł
Lustro... Symbol: K7
Polecamy
Szybki Kontakt